laupäev, 12. mai 2018

Projektipäevast; võidutsemistest; talgutest; emadepäevast - TAG 02.05-11.05.2018

Mõnevõrra ebatavalises  rütmis kooliaasta eelviimane ja ütlemata pingeline mai kõndis soojade ilmadega oma lugusid pajatama, milleks sedakorda on järgmised hetked:
Õp Reet Tiro viibis ühel mõnusal kevadpäeval oma 2.b-ga Ämari Lennubaasis, kus neile tutvustati An-2 tüüpi lennukit, Robinsoni
koptereid, tuletõrjedepood ja lennujaama reisitreminali. 
Vaadati suure põnevusega kopteri maandumist ja õhkutõusu, Itaalia hävitajate lendu lennujaama kohal ja ka nende maandumist. Õpilased ja õpetaja tänavad kaasõpilase ema sellise vahva päeva korraldamise ja giidiks olemise eest. 
Artelased olid taas tublid Mustamäe koolide 5. klasside jalgrattapäeval, kus saadi teine koht. Võistkonda kuulusid Lisbeth Riistan, Matilda
Angela Simson, Erik Lubaso, Mattias Metsaäär - kõik 5.b-st.  Kohtunike hulgas oli ka Arte vilistlane Rando Luhaorg, kes lõpetas Artes samal aastal, mil päevakangelased TAG-s haridusteed alustasid. Õnnitlused tublidele jalgratturitele.
Üle-eestilise talgupäeva hõlmas tegutses Mustamäe LOV,kes korraldas Mustamäe haridusasutustele samuti heakorrapäeva. Arte tublid 5.-8.klasside õpilased korrastasid kooliterritooriumi lähiümbrust. Töö lendas kärmelt ning kooliümbrus sai korda küll. Talgulistele pakuti päeva lõppedes maitsvat suppi.
Loomulikult toimus seoses emadepäeva saabumisega ka emadele pühendatud õhtupoolik - toimus kohvik, anti võimas kontsert, emad-
vanaemad said tutvuda kunstinäitustega ja põigata ka koolivormilaadale. Tuli tõdeda, et üks õige artelane  väga loominguline ja töökas tegelane ning mehka iga asja pääle :) Ning varsti tuleb tõdeda - tasemetööd, loovtööde ja uurimistööde kaitsmised, koolieksamid ja põhikoolieksamid on needmärkssõnad, mis allesjäänud nädalaid kroonivad.
Tegusust tuulde ja töökust tundidesse!
Kõikidele emadele samuti parimaid soove!!!

Kommentaare ei ole: