laupäev, 3. juuni 2023

Piimakuine ja naerusuine - TAG 22.05-02.06.2023

 

Tõenäoliselt  sellele küsimusele vastust ei leiaks, aga ühte asja teab blogi kindlalt - kooliga seotud tegevus on vaheldusrikas ja liigub alati paratamatult päädimise suunas - juba on terendamas otsene 2022/2023 õppeaasta juunikuine lõpp.  Viimased kaks nädalat on siiski nugri kahmakusega päriveeliselt voolanud ja kõnelevad endast siis sedasi. 

24.mail käis 1.-3.klasside 15-liikmeline koondvõistkond Mustamäe kaasaegsel viievõistlusel. Oma teadmisi sai näidata eesti keele, matemaatika, loodusõpetuse, varia ja kehalise kasvatuse aines. Prooviti kokku panna puslet, lahendada sudokusid ja ristsõnu. Peale võistlust sai jälgida teadusteatri esinemist. Igas klassis saavutas üks laps ka indivuaalses arvestuses auhinnalise koha. Oli põnev pärastlõuna. 
Arte Rohelise kooli meeskonna noored osalesid Padisel "Noorte rohekonverentsil “Rohelise tuleviku heaks”. Rohekonverents oli noortele, kes soovisid arendada teadmisi roheteemadel, rääkida kaasa erinevatel aruteludel ning pakkuda lahendusi keskkonnaprobleemide lahendamiseks. Konverentsi raames oli Padise kloostris 25. mail põnev programm, mis aitas rohkem teada saada kliima, ökosüsteemi, metsa ja veel paljude keskkonnateemade toimimisest. "Väga huvitav oli, selliseid üritusi võiks rohkem olla" laususid Laura-Liisa ja Mari-Liis
Maikuu viimasel päeval olid Arte kõige tublimad õpilased koos vanematega kutsutud kooli tänuüritusele. Külla tulnud improteater Impeeriumi homeeriliselt naljakatele ja kaasahaaravatele stseenidele järgnes kerge kehakosutus. Kohaletulnud said tublisti naerulihaseid treenida.

Sedasi siis :) 

Kommentaare ei ole: